Посольство України в Ірландії

Київ 07:10

Постійний консульський облік

Правила ведення обліку громадян України, які постійно проживають за кордоном

Громадянам України, які в установленому чинним законодавством України порядку оформили виїзд на постійне проживання за кордоном, рекомендується обов'язково відвідати консульський підрозділ Посольства в прийомні дні та стати на постійний консульський облік.

При прийнятті на постійний консульський облік громадянин України подає:
1. заяву;
2. заповнену облікову картку (анкету) громадянина України, який постійно проживає за кордоном;
3. паспортний документ або проїзний документ дитини;
4. копії сторінок закрдонного паспорта або проїзного документа дитини з написами і відомостями про пред’явника документа, відміткою про виїзд на постійне проживання за кордон;
5. оригінал і копію виданого компетентними органами іноземної держави дозволу, що дає право на проживання в цій іноземній державі (оригінал такого дозволу повертається заявнику);
6. фотокартку розміром 35 х 45 мм;
7. документ, що підтверджує сплату консульського збору у розмірі 18 євро (Postal Money Order, Bank Draft тощо).

У разі звернення про прийняття на постійний консульський облік законним представником, окрім зазначених документів, подаються оригінал та копія документів, що посвідчують особу та повноваження законного представника.

При прийнятті на постійний консульський облік дитини віком до 16 років заява про прийняття такої дитини на облік та облікова картка на неї заповнюються одним з батьків (законним представником). За прийняття на постійний консульський облік дітей віком до 16 років консульський збір не стягується. У разі відсутності у дитини власного паспортного документа або проїзного документа дитини до її облікової картки додаються копії сторінок паспортних документів батьків (законних представників) з написами і відомостями про пред’явника документа, відміткою про виїзд на постійне проживання за кордон та відомостями про дитину.

Зняття з постійного консульського обліку

Для зняття з постійного консульського обліку громадянин України подає до Посольства заяву та паспортний документ або проїзний документ дитини.
За зняття з консульського обліку консульський збір не стягується.

При знятті з обліку в обліковій картці і паспорті громадянина України робляться відповідні запис та відмітка: «Знятий з обліку в … », ставляться дата, підпис уповноваженої на те особи, гербова печатка.


Консульський підрозділ Посольства України в Ірландії
Адреса: 16, Elgin Road, Ballsbridge, Dublin 4,  Ireland D04 NY31. Переглянути на мапі
Телефон: (+353) 1 668 86 01; "гаряча лінія" ПУ в Ірландії (+353) 86 069 09 30. Прохання телефонувати на "гарячу лінію" виключно в разі загрози життю чи загибелі громадян України.
Факс: (+353) 1 668 79 17
Ел. пошта: consul_ie@mfa.gov.ua
Веб-сайт: www.ireland.mfa.gov.ua
Графік роботи:

Години роботи: 09:00 – 18:00 (пн-чт), 09:00 - 16:45 (пт)

Обідня перерва: 13:00 – 13:45

Вихідні дні: субота, неділя

У В А Г А !!!

ПРИЙОМ ГРОМАДЯН України, іноземних громадян та осіб без громадянства З УСІХ КОНСУЛЬСЬКИХ ПИТАНЬ здійснюється за таким графіком:

ПОНЕДІЛОК, СЕРЕДА, П’ЯТНИЦЯ - з 09:30 до 12:30

ВІВТОРОК, ЧЕТВЕР - з 14:30 до 17:00.

Межі консульського округу:

Ірландія

Примітки:

Громадяни певних категорій (інваліди, вагітні, тяжкохворі) обслуговуються поза чергою.

Прийом громадян Тимчасовим повіреним здійснюється у перший четвер щомісяця з 10:00 до 12:00. 

У неробочий та неприйомний час, у вихідні та святкові дні прийом громадян України здійснюється в екстрених випадках: втрата паспортних документів, ДТП, смерть, арешт тощо.

Консультації з консульсько-правових питань надаються з понеділка до п’ятниці (09:00-18:00) за телефонами: (+353) 1 668 86 01; (+353) 1 668 51 89.