Посольство України в Ірландії

Київ 06:58

Тимчасовий консульський облік

Громадяни України, які планують тимчасово перебувати на законних підставах за кордоном більш ніж три місяці, приймаються на тимчасовий консульський облік у відповідній ЗДУ на термін, зазначений у виданому компетентними органами іноземної держави дозволі, що дає право на проживання в цій іноземній державі.

Для постановки на тимчасовий консульський облік в Посольстві України в Ірландії подаються такі документи:

1. заяву;
2. заповнену облікову картку (анкету) громадянина України, який тимчасово перебуває за кордоном;
3. паспортний документ або проїзний документ дитини;
4. копії сторінок паспортного документа або проїзного документа дитини з написами і відомостями про пред’явника документа;
5. оригінал і копію виданого компетентними органами іноземної держави дозволу, що дає право на проживання в цій іноземній державі (оригінал такого дозволу обов’язково повертається заявнику);
6. фотокартку розміром 35 х 45 мм.

У разі звернення про прийняття на тимчасовий консульський облік законним представником, окрім зазначених документів, подаються оригінал та копія документа, що посвідчує особу та повноваження законного представника.
При прийнятті на тимчасовий консульський облік дитини віком до 16 років заява про прийняття такої дитини на облік та облікова картка на неї заповнюються одним з батьків (законним представником). У разі відсутності у дитини власного паспортного документа або проїзного документа дитини до її облікової картки додаються копії сторінок паспортних документів батьків (законних представників) з написами і відомостями про пред’явника документа, відміткою про виїзд на постійне проживання за кордон та відомостями про дитину.
Після розгляду клопотання та в разі його позитивного вирішення, заявникові повертається паспорт, в якому проставлено відповідний штамп.
В анкеті та заяві дата повернення в Україну проставляється не пізніше терміну дійсності ірландської візи чи реєстрації. Тимчасовий консульський облік проставляється тільки на визначений період.

Якщо документи надсилаються поштою, необхідно додавати конверт з марками та зворотною адресою.

Припинення тимчасового консульського обліку

Тимчасовий консульський облік громадян України, які не подали до консульського відділу Посольства відповідних документів на його подовження, припиняється автоматично з дати, обумовленої при прийнятті на облік.
Для зняття з тимчасового консульського обліку громадянин України подає до Посольства заяву та паспортний документ або проїзний документ дитини.

Увага! Відповідно до чинного законодавства України, консульський облік є виключно правом громадян України, а не їх обов'язком. Разом з цим, Ваша реєстрація у Посольства України може суттєво допомогти Вам у наступних випадках:

  • контактувати з Вами у випадку, якщо Вас терміново будуть розшукувати члени Вашої родини в Українi, передати Вам будь-яке повідомлення тощо;
  • допомогти Вам у випадку надзвичайних подiй в країнi перебування (терористичні акти, землетрус, повінь, пожежа, масштабна дорожньо-транспортна пригода тощо);
  • значно спростити процедуру видачі Вам, у разі необхiдностi, документів на повернення в Україну.

Консульський підрозділ Посольства України в Ірландії
Адреса: 16, Elgin Road, Ballsbridge, Dublin 4,  Ireland D04 NY31. Переглянути на мапі
Телефон: (+353) 1 668 86 01; "гаряча лінія" ПУ в Ірландії (+353) 86 069 09 30. Прохання телефонувати на "гарячу лінію" виключно в разі загрози життю чи загибелі громадян України.
Факс: (+353) 1 668 79 17
Ел. пошта: consul_ie@mfa.gov.ua
Веб-сайт: www.ireland.mfa.gov.ua
Графік роботи:

Години роботи: 09:00 – 18:00 (пн-чт), 09:00 - 16:45 (пт)

Обідня перерва: 13:00 – 13:45

Вихідні дні: субота, неділя

У В А Г А !!!

ПРИЙОМ ГРОМАДЯН України, іноземних громадян та осіб без громадянства З УСІХ КОНСУЛЬСЬКИХ ПИТАНЬ здійснюється за таким графіком:

ПОНЕДІЛОК, СЕРЕДА, П’ЯТНИЦЯ - з 09:30 до 12:30

ВІВТОРОК, ЧЕТВЕР - з 14:30 до 17:00.

Межі консульського округу:

Ірландія

Примітки:

Громадяни певних категорій (інваліди, вагітні, тяжкохворі) обслуговуються поза чергою.

Прийом громадян Тимчасовим повіреним здійснюється у перший четвер щомісяця з 10:00 до 12:00. 

У неробочий та неприйомний час, у вихідні та святкові дні прийом громадян України здійснюється в екстрених випадках: втрата паспортних документів, ДТП, смерть, арешт тощо.

Консультації з консульсько-правових питань надаються з понеділка до п’ятниці (09:00-18:00) за телефонами: (+353) 1 668 86 01; (+353) 1 668 51 89.