Посольство України в Ірландії

Київ 08:17

Ірландія

Рекомендації щодо правил поведінки

Внутрішня ситуація в Ірландії є досить спокійною. Країна дотримується політики нейтралітету щодо участі у будь-яких військових коаліціях та не приєднується до будь-яких військових операцій, в тому числі спрямованих на боротьбу з міжнародним тероризмом. У зв’язку з цим, ризик здійснення екстремістськими організаціями терористичних актів на території країни є незначним. Після досягнення мирних домовленостей з Північною Ірландією (яка є територією Великої Британії), значно знизилась вірогідність прояву насильницьких дій з боку націоналістичних військових угрупувань.

Водночас туристи в Ірландії можуть бути приманкою для злочинців з метою пограбування. Особливо це стосується туристичних місць країни, де мають місце дрібні крадіжки: крадіжки зі взломом, виривання з рук гаманців та сумок, крадіжки грошей з кредитних карток, після користування ними в банкоматах (ATM).

Мішенню для злодіїв нерідко є автомобіль, взятий на прокат та туристи в людних туристичних місцях. Будьте пильні та не залишайте на видному місці документи та цінні речі, паспорт радимо тримати окремо від гаманця чи багажу у безпечному місці. У виняткових випадках виривання гаманців та сумок супроводжується фізичними нападами на жертву чи насильством, особливо в Дубліні.

Якщо Ви стали жертвами злочинців, то необхідно звернутися до найближчого офісу національної поліції Ірландії (An Garda Síochána http://www.garda.ie/, конфіденційна телефонна лінія: 1800 666 111), крім цього Вам може допомогти ірландська служба допомоги туристам (Irish Tourist Assistance Service (ITAS), яка може надати безкоштовну допомогу туристам – жертвам дрібних злочинців (тел.: 1890 365 700, email: info@itas.ie, www: http://itas.ie/).

Слід пам’ятати також телефон служби порятунку Ірландії: 999 чи 112.

Для того, щоб уникнути більшості прикрих інцидентів при відвіданні Ірландії, бажано дотримуватись простих правил.

1. Залиште свої документи в сейфі у місці поселення. В Ірландії відсутня правова вимога щодо наявності при собі посвідчення особи (паспорту, або ID).

2. Не тримайте усі ваші гроші в одному місці, будьте уважні при знятті готівки в банкоматах.

3. Якщо ви взяли автомобіль на прокат, переконайтеся, що воно в робочому стані. Перевірте, чи надійно замикаються всі вікна, двері, функціонує інше устаткування, перед тим як залишити прокатний майданчик. Не залишайте багаж або цінні речі на видному місці у припаркованому автомобілі. Під час відвідання центру міста залишайте авто тільки на безпечних парковках та зберігайте паркувальний талон. При поселенні в готель завжди запитуйте про безпечну парковку. Для безпеки на дорозі пам’ятайте, що в Ірландії лівосторонній рух.

Безпекова ситуація в країні

Багато років поспіль Ірландія займає найвищі щаблі у рейтингу безпеки туризму не тільки в Європі, але й у світі. Час від часу у пресі з’являються звіти спецслужб про поодиноку активність екстремістів. Однак вона носить більш політичне забарвлення і не впливає на потік туристів.

Умови працевлаштування в Ірландії

При плануванні виїзду за кордон з метою працевлаштування через українських посередників МЗС України рекомендує громадянам України перевіряти наявність в суб’єкта господарської діяльності відповідної ліцензії на посередництво у працевлаштуванні на роботу за кордоном через Міністерство соціальної політики України (сайт -  www.mlsp.gov.ua, розділ «Діяльність» - «Працевлаштування за кордоном»

Ви громадянин України, працевлаштований в Ірландії?

Якщо так, то відповідно до діючого законодавства Ірландії Ви користуєтесь правами та соціальним захистом на такому ж рівні, як і наймані працівники – громадяни Ірландії.

Ваш роботодавець це: особа, яка сплачує Вам заробітну плату та несе відповідальність за дотримання Ваших мінімальних прав, гарантованих законодавством країни всім найманим працівникам. На Вашому свідоцтві про сплату податку на доход Ви можете знайти інформацію щодо юридичної форми підприємства Вашого роботодавця (товариство з обмеженою відповідальністю, індивідуальний підприємець тощо).

Важлива примітка:

1. Відповідно до законодавства Ірландії агентства з працевлаштування повинні мати ліцензію та не мають права брати оплату своїх послуг із заявника, який шукає роботу.

2. Роботодавець не має повноважень затримувати (вчиняти арешт) найманого робітника або депортувати його з Ірландії. Це може бути здійснено виключно компетентними органами відповідно до закону Ірландії.

Умови працевлаштування:

Основні умови праці, про які домовляється роботодавець і найманий працівник, повинні бути викладені у відповідній угоді. При цьому умови такої угоди не можуть забезпечувати права найманого працівника на рівні меншому, ніж передбачено законодавством Ірландії для громадян Ірландії.

Відповідно до законів про терміни працевлаштування (Terms of Employment (Information) Acts), 1994 та 2001 років Ваш роботодавець повинен протягом двох місяців з моменту працевлаштування надати Вам інформацію щодо умов Вашого працевлаштування у письмовій формі. Така інформація повинна містити наступні дані:

– ім’я та адресу роботодавця;

– місце роботи;

– назву займаної посади;

– дату початку роботи;

– у разі тимчасового працевлаштування – очікуваний термін роботи;

– якщо терміни роботи зафіксовані в контракті – встановлену дату закінчення контракту;

– норму оплати праці, а також дані про рівень мінімальної заробітної плати на даний момент відповідно до Національного закону про мінімальний рівень заробітної плати (National Minimum Wage Act);

– терміни виплати заробітної плати (інтервал, протягом якого Ви повинні отримувати заробітну плату);

– години праці, а також інформацію щодо додаткових годин праці;

– право на перерву;

– умови виплат у разі тимчасової непрацездатності у зв’язку із хворобою або за інших обставин;

– пенсія та програми пенсійного забезпечення;

– встановлені терміни закінчення працевлаштування, які повинні бути дотримані Вами та Вашим роботодавцем;

– посилання на будь-які колективні угоди, які можуть вплинути на Ваш контракт;

Порядок подання скарг: працівники, які не отримали письмового свідоцтва про терміни працевлаштування (за формою, наведеною вище), можуть подати скаргу Спеціальному уповноваженому у правах (Rights Commissioner). Зразок скарги можна отримати за запитом до Відділу інформації щодо прав працевлаштованих (Employment Rights Information Unit).

Умови оплати праці:

Мінімальна заробітна плата (Minimum Wage): З 1 липня 2011 року дорослий працівник з попереднім досвідом роботи має право на мінімальну норму оплати праці на рівні 8,65 євро на годину відповідно до Національного закону про мінімальну заробітну плату (The National Minimum Wage Act).

Детальну інформацію про поточні норми оплати Ви можете отримати у Службі відносин між співробітниками Департаменту праці, підприємств та інновацій (Workplace Relations Customer Service Department of Jobs, Enterprise and Innovation http://www.workplacerelations.ie/en/ )

Рівень оплати праці повинен бути зазначений у типовому контракті на працевлаштування, зразок якого також можна отримати у Службі відносин між співробітниками.

Порядок подання скарг: наймані працівники, які отримають заробітну плату, меншу за мінімальну норму оплати праці, можуть подати скаргу Спеціальному уповноваженому у правах (Rights Commissioner) або Інспектору з трудових правовідносин (Labour Inspectorate) (але не обом одночасно). Зразок скарги можна отримати на запит до Служби відносин між співробітниками..

Заробітна плата та квитанція про заробітну плату (Wages and Pay Slips): Відповідно до Закону про заробітну плату 1991 р. (The Payment of Wages Act), працедавець разом із заробітною платою повинен надавати Вам письмову квитанцію про всі нарахування та відрахування з неї. Можливі відрахування від заробітної плати повинні бути обговорені в контракті про працевлаштування, а в іншому випадку проводитися лише за письмової згоди працівника. Всі інші відрахування від заробітної плати (крім податку на доходи та соціальних відрахувань) є незаконними. Законом про заробітну плату передбачено, що роботодавець може здійснити відрахування з зарплати працівника у наступних випадках: (1) помилка працівника (2) внаслідок постачання працівнику товарів або послуг, які були необхідними для працевлаштування. У разі помилки працівника, за 1 тиждень до здійснення відрахування він повинен бути повідомлений про це письмово.

Порядок подання скарг: працівники, які не отримають квитанцій про заробітну плату, можуть подати скаргу в Інспекцію з контролю за умовами праці (Labour Inspectorate). Скарги щодо несплати заробітної плати або незаконних відрахувань з неї можуть бути подані Спеціальному уповноваженому у правах (Rights Commissioner). Зразок скарги Ви можете отримати на запит до Служби відносин між співробітниками.

Робочий час/відпустка(Working Time/Holidays)

Закон про організацію робочого часу 1997 р. (The Organisation of Working Time Act) містить наступні положення:

Максимальний робочий тиждень може становити 48 годин. При цьому Ви маєте право щонайменше на:

11 безперервних годин відпочинку протягом доби. 15 хвилин відпочинку, якщо Ви працюєте безперервно протягом більш як чотирьох з половиною годин. Персонал магазину, який безперервно працює більш як шість годин у період з 11.30 до 14.30 мають право на безперервний відпочинок протягом години.

Відпустка та вихідні дні: Ви маєте право на мінімальну оплачену щорічну відпустку протягом 4 робочих тижнів з моменту працевлаштування. Проте термін щорічної відпустки утворюється накопиченням відпрацьованих годин. Працівникам, зайнятим повний робочий тиждень, надається право на один тиждень оплаченої щорічної відпустки за кожні три відпрацьованих місяці. Накопичений термін можливої відпустки не зараховується в разі зміни працівником місця роботи.

Якщо ви зайняті на умовах неповного (тимчасового) працевлаштування, Ви маєте право на відпустку протягом 8% відпрацьованих робочих годин, проте термін відпустки не може перевищувати 4 робочих тижнів.

Працівники також мають право на відпочинок протягом дев’яти офіційних свят протягом року – 1 січня, День Св. Патріка, Пасха, перший понеділок травня, перший понеділок червня, перший понеділок серпня, останній понеділок жовтня, Різдво, День Св. Стефана. Проте, для отримання права на святковий вихідний день працівник повинен відпрацювати принаймні 40 годин протягом 5 тижнів, які безпосередньо передували святу.

Оплата праці у святкові дні: Працівники, які працюють у святкові дні, мають право на додаткову оплату за відпрацьований день, або на оплачуваний вихідний день протягом місяця після відпрацьованого святкового дня, або на додатковий день оплачуваної щорічної відпустки.

Порядок подання скарг: працівники, яким не надається щорічна оплачувана відпустка, відпочинок у святкові дні, перерви для відпочинку, або які вимушені працювати довше за передбачений законом термін робочого тижня, можуть звернутися із скаргою до Інспекції з контролю за умовами праці (Labour Inspectorate) або до Спеціального уповноваженого у правах (Rights Commissioner). Зразок скарги Ви можете отримати на запит до Служби відносин між співробітниками.

Звільнення (Dismissal)

Права та можливі дії працівника у випадку звільнення викладені у Законах про невиправдане звільнення 1977 та 2001 рр. (The Unfair Dismissals Acts). Працівник здобуває право подати скаргу на незаконне звільнення тільки після того, як він відпрацював не менше за 12 місяців. Ця вимога не розповсюджується на працівників, які є членами профспілки або здійснюють профспілкову діяльність, а також якщо звільненню передували порушення з боку працедавця положень Закону про мінімальну заробітну плату, Закону про захист прав материнства (The Maternity Protection Act) або Закону про надання відпустки по догляду за дитиною (The Carer’s Leave Act).

Звільнення вважається виправданим, якщо працедавець може довести некомпетентність працівника, факт недбалого ставлення до обов’язків або посадового порушення, необхідність скорочення штату, а також інші суттєві підстави для звільнення.

Порядок подання скарг: працівники, які вважають своє звільнення незаконним, можуть звернутися із скаргою до Спеціального уповноваженого у правах (Rights Commissioner) або до Апеляційного суду у справах працевлаштування (Employment Appeals Tribunal). Зразок скарги Ви можете отримати на запит до Служби відносин між співробітниками.

Мінімальний термін повідомлення про звільнення (Minimum Notice): Законами про мінімальні терміни повідомлення про звільнення 1973 та 2001 рр. (The Minimum Notice Acts) передбачено, що працівник має бути повідомлений про звільнення принаймні за тиждень (в залежності від терміну працевлаштування, яке передувало звільненню, мінімальний термін може становити 8 тижнів).

Порядок подання скарг: працівники, які не були заздалегідь повідомлені про звільнення та не отримали грошову компенсацію у цьому зв’язку можуть звернутися із скаргою до Апеляційного суду у справах працевлаштування (Employment Appeals Tribunal). Зразок скарги Ви можете отримати на запит до Служби відносин між співробітниками.

Корисні адреси та номери телефонні номери

Посольство України в Ірландії

16, Elgin Road, Ballsbridge, Dublin 4, Ireland, (+353 1) 668 86 01, (+353 1) 668 51 89

Clonmel Street (off Harcourt Street), Dublin 2. Tel. (01) 417 3333, (01) 1890 245 545 Веб сайт : www.equality.ie Адреса електронної пошти: info@equality.ie

Уповноважений у справах здоров’я та безпеки праці (The Health and Safety Authority), Temple Court, Hogan Place, Grand Canal St., Dublin 2, Tel. (01) 614 7000. Веб сайт: www.hsa.ie Адреса електронної пошти: infotel@hsa.ie

Спеціальний уповноважений у питаннях доходів та оподаткування – Центральний офіс реєстрації сплати податків, 9/15Upper O’Connell Street, Dublin 1. Tel. (01) 1890 60 50 90, 1890 30 67 06. Веб сайт: www.revenue.ie

Відділ інформації у правах зайнятості (Employment Rights Information Unit)

Department of Enterprise Trade and Employment, Davitt House, 65A, Adelaide Road, Dublin 2.

Tel. (01) 631 31 31, Fax 631 33 29, Tel. (01) 1890 220 222

Веб сайт: www.entemp.ie Адреса електронної пошти: erinfo@entemp.ie

Інспекція контролю за умовами праці (Labour Inspectorate Section), Department of Enterprise Trade and Employment, Davitt House, 65A, Adelaide Road, Dublin 2.

Tel. (01) 631 33 22, Fax (01) 631 32 79.

Відділ з оформлення дозволів на працевлаштування (Work Permits Section), Department of Enterprise Trade and Employment, Davitt House, 65A, Adelaide Road, Dublin 2.

Tel (01) 631 33 33, 631 33 08, Fax (01) 631 32 68. Tel. (01) 1890 201 616.

Веб сайт: www.entemp.ie Адреса електронної пошти: workpermits@entemp.ie

Апеляційний суд у справах працевлаштування (Employment Appeals Tribunal), Department of Enterprise Trade and Employment, Davitt House, 65A, Adelaide Road, D2.

Tel. (01) 631 21 21, Fax (01) 631 32 66, Tel. (01) 1890 220 222

Служба Спеціального уповноваженого у правах працевлаштованих

(Rights Commissioner Service, Labour Relations Commission), Tom Johnson House, Haddington Rd., Dublin 4.

Tel. (01) 613 67 00, Fax(01) 613 67 01, Tel. (01) 1890 220 227.

Веб сайт: www.lrc.ie Адреса електронної пошти: info@lrc.ie

Надання медичних, соціальних послуг

Громадянам України під час планування поїздки до Ірландії слід враховувати, що надання медичних послуг в цій країні, в тому числі невідкладної медичної допомоги здійснюється на загальних оплатних умовах. Зокрема, разова оплата за звернення до медичного закладу становить орієнтовно 60 євро, а поденна оплата вартості наданих послуг у разі госпіталізації - орієнтовно від 100 євро.

З 01 липня 2015 року діти віком до 6 років, за наявності у них медичної картки gpvisitcard.ie , обслуговуються у терапевта безкоштовно.

Право на безкоштовне медичне обслуговування або на певні пільги при оплаті медичних послуг також мають громадяни, які постійно проживають на території Ірландії та мають дохід, нижчий за визначену межу. Законодавством Ірландії не вимагається обов’язкова наявність страхового полісу. Разом з тим, Департамент закордонних справ та торгівлі Ірландії та місцеві служби охорони здоров’я наполегливо рекомендують придбати поліс медичного страхування перед здійсненням подорожі до Ірландії.

Невідкладну медичну допомогу на території Ірландії можна викликати за телефоном: 999 чи 112

Додаткову корисну інформацію з питання надання медичних послуг можна отримати за посиланням: http://www.citizensinformation.ie/en/health/

Митні питання тощо

При перетині кордону в Ірландії дозволено ввозити без мита товарів (включаючи подарунки, сувеніри, парфуми та одяг) загальною вартістю 430 євро на людину (віком від 15-ти років включно) та 215 євро на людину (віком до 15ти років). Крім того, можна провозити наступні категорії товарів понад зазначеної вище норми з такими обмеженнями:

1. Тютюнові вироби: 200 цигарок, або 100 сигарел, або 50 сигарел, або 250 гр. тютюну;

2. Алкогольні вироби: 1 літр міцних алкогольних напоїв (горілка, віски, джин тощо) або 2 літри напоїв з помірним вмістом алкоголю, що не перевищує 22% об’єму (ігристі вина, порт, шері, деякі лікери) або 4 літри столового вина, або 16 літрів пива.

Готівку до 10 000 євро на одну особу дозволено ввозити без декларації.

Додаткову інформацію про поряток ввезення товарів на території Ірландії можна отримати за посиланням: http://www.revenue.ie/en/customs/index.html

Довідково щодо режиму поїздок до Ірландії через Велику Британію

Інформація щодо програми відміни короткострокових віз для в’їзду в Ірландію:

Уряд Ірландії оголосив про продовження Програми відміни короткострокових віз для окремих категорій іноземців до 31 жовтня 2016 року, яка була започаткована як пілотна з 1 липня 2011 р. Новим елементом програми є скасування візових зборів при оформленні ірландських віз для громадян України, які мають дійсний дозвіл на перебування в країнах Шенгенської зони. Раніше таким правом користувалися лише громадяни, які проживають на території Великої Британії.

Дана Програма діє відносно категорії “General visas”, яка включає візи для короткострокових гостьових, туристичних та ділових поїздок (short-term visit, tourist and business visitors). Щодо інших типів віз, наприклад транзитних, довгострокових туристичних, робочих, для воз’єднання з чоловіком/дружиною чи сім’єю, дана Програма не діє. Особам, що мають транзитну візу Великої Британії, для поїздки в Ірландію, як і раніше, необхідно звертатися до відповідного акредитованого посольства чи консульства Ірландії. Особи, що мають візу Великої Британії категорії “General visas” та законно в’їхали на територію Великої Британії, зможуть відвідати Ірландію в період дії цієї візи без необхідності отримання окремої ірландської візи.

Візи Великої Британії категорії “General visas” - це практично всі багатократні в’їзні візи і більшість з них дійсні для використання протягом 6-ти місяців. Незначний відсоток віз категорії “General visas” дійсні для використання 1, 2 років і у виключних випадках – 5 років. Максимально дозволений період перебування в країні по усім візам цієї категорії становить 180 днів, тобто кожне ваше перебування у Великій Британії не може тривати більше 180 днів, або загальна кількість днів ваших поїздок протягом 1 року не повинна перевищувати 180 днів. Максимальний дозволений період перебування в Ірландії становить 90 днів або до закінчення строку цієї візи – в залежності від того, що настане раніше. Таким чином, загальна кількість днів, яку ви можете знаходитись протягом 1 року на Загальному туристичному просторі Ірландії і Великобританії, не повинна перевищувати 180 днів.

Віза Ірландії не може бути використана для в’їзду до Великої Британії (включаючи Північну Ірландію) за жодних обставин.

Якщо ви плануєте в’їхати в Ірландію і не маєте діючої візи Великобританії, і у вас немає необхідності звертатися за візою Великобританії, вам потрібно звернутися за візою Ірландії для в”їзду до Ірландії

Громадяни України, які є законними резидентами у Великій Британії, як і раніше, повинні мати ірландську візу для в”їзду до Ірландії; за нею вони можуть звернутися до посольства Ірландії в Лондоні. У рамках даної Програми візовий збір у даному випадку не стягується.

Для того, щоб скористатися даною програмою, необхідно наступне:
Віза Великої Британії категорії “General visas” , дійсна на день вашого в’їзду в Ірландію.

Ця віза повинна бути уже використаною при першому в’їзді до Великобританії (але не з метою транзиту). Ви повинні пройти паспортний контроль прикордонної служби Великої Британії у відповідному пункті аеропорту, морського порту чи залізничної станції. Вимоги щодо мінімального строку перебування у Великій Британії не існує. Такий законний в’їзд повинен бути підтверджений відповідним в’їзним штампом прикордонної служби Великої Британії. Тому транзитним пасажирам, що прямують до Ірландії через Велику Британію, необхідна ірландська віза, якщо вони не проходять імміграційний контроль у Великій Британії, і їх діюча віза Великої Британії не була раніше пред’явлена для в’їзду у Велику Британію.

Щодо осіб, які в’їжджають в Ірландію по даній Програмі, в пункті їх в’їзду в Ірландію буде застосовуватись така ж процедура імміграційного контролю, яка зазвичай застосовується за наявності ірландської візи, тобто в їхніх паспортах в пункті в’їзду в Ірландію імміграційні служби повинні будуть поставити в’їзний штамп і дату, до якої їм дозволено перебування в країні. Як правило, імміграційним службам необхідно буде пояснити ціль вашого візиту.

Зверніть увагу, що дана Програма не відміняє вимоги про наявність візи для відвідання Ірландії. Громадянам України, як і раніше, необхідна віза:

  • особам, що не мають діючої візи Великої Британії, яка була раніше використана для в’їзду у Велику Британію, необхідно отримати ірландську візу;
  • для в’їзду в Ірландію через Великобританію необхідна буде віза Великої Британії.

Дана Програма відміняє необхідність наявності двох віз, і Ірландії і Великої Британії, для в’їзду в Ірландію через Велику Британію перший раз або для наступних поїздок після того, як ця віза Великої Британії уже була хоча б один раз використана для в’їзду у Велику Британію.

При наступних поїздках в Ірландію власники діючої візи Великої Британії, яка уже була використана для в’їзду у Велику Британію, можуть в’їжджати в Ірландію безпосередньо через іншу країну.

Ви зможете повернутися в Ірландію протягом строку дії візи Великої Британії, але кожен ваш візит в Ірландію не зможе тривати більше 90 днів. Як було зазначено вище, остаточне рішення щодо тривалості вашого перебування приймається візовим офіцером у пункту в’їзду.

Щодо осіб, які планують відвідати Ірландію та Північну Ірландію (Велику Британію), застосовується наступний порядок:

Якщо у вас немає діючої візи Великої Британії, яка раніше уже була використана для в’їзду у Велику Британію (включаючи Північну Ірландію):

  • Якщо ви прибуваєте до Ірландії (безпосередньо, транзитом через Велику Британію, або через країну Шенгенської угоди/третю країну) а потім в’їжджаєте у Північну Ірландію, як і раніше, необхідно мати обидві візи: візу Ірландії та візу Великої Британії.
  • Якщо ви прибуваєте до Північної Ірландії (через Велику Британію чи країну Шенгенської угоди/третю країну), а потім в’їжджаєте на територію Ірландії, для цієї поїздки достатньо буде мати візу Великої Британії.
  • Якщо ви прибуваєте до Північної Ірландії, в’їжджаєте в Ірландію, а потім повертаєтесь у Північну Ірландію, для поїздки достатньо буде візи Великої Британії.
  • Якщо у вас є діюча віза Великої Британії, яка уже була раніше використана для в’їзду до Великої Британії (включаючи Північну Ірландію) 2-га та наступні поїздки до Ірландії:
  • Якщо ви прибуваєте до Ірландії (безпосередньо, транзитом через Велику Британію, або через країну Шенгенської угоди/третю країну ), а потім в’їжджаєте в Північну Ірландію, для цієї поїздки достатньо візи Великої Британії.
  • Якщо ви прибуваєте до Ірландії, в’їжджаєте в Північну Ірландію, а потім повертаєтесь до Ірландії, для поїздки достатньо візи Великої Британії.
  • Якщо ви прибуваєте до Північної Ірландії (через Велику Британію чи країну Шенгенської угоди /третю країну ) а потім в’їжджаєте в Ірландію, для цієї поїздки достатньо візи Великої Британії.
  • Якщо ви прибуваєте в Північну Ірландію, в’їжджаєте в Ірландію, а потім повертаєтесь до Північної Ірландії, то для поїздки достатньо візи Великої Британії.

Ви можете покинути загальний простір, виїхавши з Ірландії чи з Великої Британії, але це має статися до закінчення терміну дії штампа, поставленого імміграційними службами при в’їзді в Ірландію (якщо ви виїжджаєте з Ірландії), або закінчення терміну дії візи Великої Британії (якщо ви виїжджаєте з Великої Британії).

Корисні номери телефонів

Служба порятунку Ірландії: 999 чи 112

Національна поліція Ірландії (An Garda Síochána) http://www.garda.ie/

Конфіденційна телефонна лінія:1800 666 111

Ірландська служба допомоги туристам (жертвам злочинів) (Irish Tourist Assistance Service)

Tel.: 1890 365 70

www: http://itas.ie/

email: info@itas.ie

Довідкова служба Ірландії (Citizens Information):

Тел.: 0761 07 4000

http://www.citizensinformation.ie/en/

***

Контакти з візових питань

Ірландська служба натуралізації та міграції (INIS – Irish Naturalisation and Immigration Service)

Служба ІНІС виконує адміністративні функції Міністерства Юстиції та Рівності з питань візового забезпечення, імміграції, надання притулку, а також питання громадянства.

http://www.inis.gov.ie/

Visa Office Dublin

Irish Naturalisation & Immigration Service

Department of Justice and Equality

13/14 Burgh Quay

Dublin 2

Email: visamail@justice.ie

Почесне консульство Ірландії в Києві

Дні та години прийому:

з понеділка по четвер з 10:00 до 13:00 год.

Форми попереднього запису немає.

Дзвінки приймаються з понеділка по п’ятницю з 14:00 до 17:00 за тел.: +38044 285 59 02

Почесний Консул Ірландії в Україні – Сай Володимир Олександрович

Адреса: Вул. Щорса, 44

Київ 01133

olesya.ganol@irishconsulate.kiev.ua

http://www.irishconsulate.kiev.ua/ukr/index_main_ukr.htm

Візовий відділ Посольства Ірландії в РФ

Тел/Tel: +7 495 9375 900 +7 495 7373 636
Факс/Fax: +7 495 7373 637 +7 495 9375 902

З понеділка по п’ятницю

09.30 – 12.30 (прийомні години)

14.30 – 17.00 (гаряча лінія)

http://www.embassyofireland.ru/home/index.aspx?id=32525

 

Мапа