Посольство України в Ірландії

Київ 15:17

Вшанування пам'яті жертв Голодомору в Україні

27 листопада 2017, 12:08

25-26 листопада ц.р. в Ірландії за сприяння Української Греко-Католицької церкви, Асоціації українців та Посольства відбулися пам’ятні заходи з вшанування жертв Голодомору в Україні.

У Дубліні та Уотерфорді були проведені траурні панахиди, тематичні фотовиставки, демонстрації короткометражних документальних фільмів та архівних фотографій, присвячених страшним подіям часів Голодомору. 

Останні новини

Український анімаційний фільм стає переможником RHIFF18 | 29 жовтня, 11:08

Раді повідомити, що український 3D-анімаційний фільм-фентезі "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила" повертається з Ірландії переможником шостого Міжнародного кінофестивалю The Richard Harris International Film Festival 2018 в номінації "Кращий ігровий фільм" / "Best feature".

В Ірландії відбулася міжнародна акція "Запалімо свічку пам'яті!" | 07 жовтня, 15:40

7 жовтня українська громада спільно з Посольством, Асоціацією українців та Українською церквою в Ірландії вшанували пам’ять жертв Голодомору в рамках ініційованої Світовим конгресом українців до 85-х роковин цієї трагедії міжнародної акції "Запалімо свічку пам’яті!".

Open Letter of the Ministry of Foreign Affairs of Ukraine | 04 жовтня, 08:10

Official guidance on the correct spelling and usage of Ukrainian place names

Делегація України на чолі із заступником Міністра охорони здоров’я Романом Іликом бере участь у 18-ій Міжнародній конференції регуляторних органів з лікарських засобів | 07 вересня, 14:30

3 вересня 2018 р. у Дубліні розпочала роботу 18-а Міжнародна конференція регуляторних органів з лікарських засобів, яка є найбільшим світовим форумом представників уповноважених органів у сфері обігу лікарських засобів і визначає стратегію їх роботи.

Виступ Президента на урочистому Параді військ «Марш нової армії» з нагоди 27-ої річниці Незалежності України | 24 серпня, 12:15

Зродились ми великої години З пожеж війни і полум’я вогнів. Плекав нас біль за долю України, Зростив нас гнів і лють на ворогів.