Посольство України в Ірландії

Київ 02:09

ВИБОРИ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

23 травня, 10:15

Інформуємо, що Президент України підписав Указ «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів», згідно з яким позачергові вибори до Верховної Ради призначено на 21 липня 2019 року.

Нагадуємо, що проголосувати на закордонній виборчій дільниці № 900027, утвореній при Посольстві України в Ірландії, матимуть можливість лише ті громадяни, хто має діючий паспорт громадянина України для виїзду за кордон та чиє ім’я включено до списку виборців на цій дільниці.

Враховуючи нещодавній досвід підготовки й проведення виборів Президента України, просимо невідкладно подбати про заміну свого закордонного паспорта і включення до списку виборців.

Перевірити своє включення до Державного реєстру виборців та виборчу адресу можна за допомогою онлайн сервісу «Кабінет виборця» на сайті Державного реєстру виборців.

Для включення свого імені до списку виборців на закордонній виборчій дільниці при Посольстві необхідно стати на консульський облік АБО подати заяву про зміну виборчої адреси:

1. Якщо Ви маєте дозвіл ірландської імміграційної служби на проживання в Ірландії (GNIB Card або Irish Residence Permit або Stamp 6 у закордонному паспорті), рекомендуємо стати на консульський облік у Посольстві. Документи до Посольства можна подати особисто або надіслати реєстрованою поштою.

Необхідні документи:

заява про взяття на консульський облік;

облікова картка;

- закордонний паспорт (+копія сторінки з фотокарткою, з останньою ірландською візою та з останнім штампом ірландської імміграційної служби);

- дозвіл на проживання в Ірландії (GNIB Card або Irish Residence Permit) (+копія з обох сторін);

- кольорова фотокартка паспортного розміру (3,5х4,5 см);

- передплачений конверт зі зворотньою поштовою адресою для надсилання документів реєстрованою поштою (registered post) (надається лише у випадку надсилання документів поштою).

2. Якщо Ви НЕ маєте дозволу ірландської імміграційної служби на проживання в Ірландії, до Посольства необхідно виключно особисто подати заяву про зміну виборчої адреси. Під час звернення до Посольства необхідно мати закордонний паспорт (+копію сторінки з фотокарткою) та документ, що підтверджує адресу проживання в Ірландії (наприклад, договір оренди житла, виписка з банківського рахунку, лист з Garda Station тощо).

Нагадуємо, що згідно із законом України «Про вибори народних депутатів України» включення осіб до списку виборців на закордонній виборчій дільниці в день голосування не здійснюється.

Останні новини

The International Charity Bazaar chaired by the Embassy of Ukraine was held in Dublin under the slogan ‘Around the World in a Day’ | 18 листопада, 09:00

On 17th November 2019 the Embassy and the Ukrainian community in Ireland had a great honour to greet Lord Mayor of Dublin Mr Paul McAuliffe and First Lady Mrs Sabina Higgins at the Ukrainian stand at the International Charity Bazaar.

The Embassy of Ukraine in Ireland on illegal travels to the Autonomous Republic of Crimea and the city of Sevastopol | 11 листопада, 14:00

It has come to our attention that regardless of regular calls of the Embassy to Irish nationals to refrain from illegal visiting of the Crimean Peninsula, which is temporarily occupied by Russia, such incidents still take place.

Українська акторка Світлана Барандич здобула перемогу в Ірландії на Міжнародному кінофестивалі Річарда Гарріса | 29 жовтня, 11:00

Вітаємо Світлану Барандич з перемогою у номінації на кращу жіночу роль на Міжнародному кінофестивалі Річарда Гарріса, який відбувся 22-28 жовтня 2019 р. в ірландському місті Лімерик, за головну роль у короткометражному фільмі «Анна» режисера Декеля Беренсона (народився в Ізраїлі, мешкає у Великій Британії).

Letter from the Chargé d’Affaires, a.i. of Ukraine, Olena Shaloput, to The Irish Times on Russia's disinformation and propaganda | 26 жовтня, 00:10

Sir, – “Russia stands for a peaceful world order” (Editorial 22 October 2019) compelled me to react since the Russian Ambassador to Ireland, Y.Filatov, has substituted mere propaganda for facts which your astute readers will immediately notice conforms with the Kremlin’s ongoing campaign to mask their mounting crimes through revisionary narratives wherever they can appear or be printed.