Посольство України в Ірландії

ВИБОРИ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

23 травня, 10:15

Інформуємо, що Президент України підписав Указ «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів», згідно з яким позачергові вибори до Верховної Ради призначено на 21 липня 2019 року.

Нагадуємо, що проголосувати на закордонній виборчій дільниці № 900027, утвореній при Посольстві України в Ірландії, матимуть можливість лише ті громадяни, хто має діючий паспорт громадянина України для виїзду за кордон та чиє ім’я включено до списку виборців на цій дільниці.

Враховуючи нещодавній досвід підготовки й проведення виборів Президента України, просимо невідкладно подбати про заміну свого закордонного паспорта і включення до списку виборців.

Перевірити своє включення до Державного реєстру виборців та виборчу адресу можна за допомогою онлайн сервісу «Кабінет виборця» на сайті Державного реєстру виборців.

Для включення свого імені до списку виборців на закордонній виборчій дільниці при Посольстві необхідно стати на консульський облік АБО подати заяву про зміну виборчої адреси:

1. Якщо Ви маєте дозвіл ірландської імміграційної служби на проживання в Ірландії (GNIB Card або Irish Residence Permit або Stamp 6 у закордонному паспорті), рекомендуємо стати на консульський облік у Посольстві. Документи до Посольства можна подати особисто або надіслати реєстрованою поштою.

Необхідні документи:

заява про взяття на консульський облік;

облікова картка;

- закордонний паспорт (+копія сторінки з фотокарткою, з останньою ірландською візою та з останнім штампом ірландської імміграційної служби);

- дозвіл на проживання в Ірландії (GNIB Card або Irish Residence Permit) (+копія з обох сторін);

- кольорова фотокартка паспортного розміру (3,5х4,5 см);

- передплачений конверт зі зворотньою поштовою адресою для надсилання документів реєстрованою поштою (registered post) (надається лише у випадку надсилання документів поштою).

2. Якщо Ви НЕ маєте дозволу ірландської імміграційної служби на проживання в Ірландії, до Посольства необхідно виключно особисто подати заяву про зміну виборчої адреси. Під час звернення до Посольства необхідно мати закордонний паспорт (+копію сторінки з фотокарткою) та документ, що підтверджує адресу проживання в Ірландії (наприклад, договір оренди житла, виписка з банківського рахунку, лист з Garda Station тощо).

Нагадуємо, що згідно із законом України «Про вибори народних депутатів України» включення осіб до списку виборців на закордонній виборчій дільниці в день голосування не здійснюється.

Останні новини

Дільнична виборча комісія розпочала роботу | 08 липня, 19:35

5 липня 2019 року Центральна виборча комісія України постановою № 1501 утворила дільничні виборчі комісії з виборів народних депутатів України закордонних виборчих дільниць закордонного виборчого округу на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Делегація України на чолі з Віце-прем’єр-міністром Геннадієм Зубком взяла участь у роботі 4-ої щорічної конференції Міжнародного енергетичного агентства (ІЕА), яка відбулася 24-25 червня 2019 року у Дубліні | 25 червня, 17:00

Зі вступною промовою на конференції виступив Прем’єр-міністр Ірландії Ліо Варадкар. У свою чергу Виконавчий директор ІЕА Фатіх Біроль поінформував про зусилля організації, спрямовані на вироблення єдиної політики щодо забезпечення ефективності енергоспоживання на планеті, а також надання допомоги урядам щодо імплементації передового досвіду агентства у цій сфері.

Eastern Partnership marks 10th Anniversary | 11 червня, 16:00

On 11th June 2019 in Dublin to mark the occasion of the 10th Anniversary of the Eastern Partnership the Department of Foreign Affairs and Trade in association with European Movement Ireland under the auspices of the Romanian Presidency held panel discussions to take stock of current progress as well as consider the Partnership beyond 2020.

Заява Міністерства закордонних справ України щодо наказу Міжнародного трибуналу з морського права | 25 травня, 19:00

Заява Міністерства закордонних справ України щодо наказу Міжнародного трибуналу з морського права про затримання Росією трьох українських військово-морських кораблів та двадцяти чотирьох членів їхніх екіпажів