Посольство України в Ірландії

Делегація України на чолі з Віце-прем’єр-міністром Геннадієм Зубком взяла участь у роботі 4-ої щорічної конференції Міжнародного енергетичного агентства (ІЕА), яка відбулася 24-25 червня 2019 року у Дубліні

25 червня, 17:00

Зі вступною промовою на конференції виступив Прем’єр-міністр Ірландії Ліо Варадкар. У свою чергу Виконавчий директор ІЕА Фатіх Біроль поінформував про зусилля організації, спрямовані на вироблення єдиної політики щодо забезпечення ефективності енергоспоживання на планеті, а також надання допомоги урядам щодо імплементації передового досвіду агентства у цій сфері.

Під час презентації Геннадій Зубко зосередився на питаннях діяльності уряду України, спрямованої на реформування енергетичного сектору країни, зокрема створення законодавчої бази для забезпечення енергоефективності, модернізації комунальних підприємств, започаткування інституту відповідального власника, ринку послуг у сфері житлово-комунального господарства та ринку енергоаудиту, Фонду енергоефективності тощо.

Особлива увага учасниками конференції була приділена питанням застосування цифрових технологій з метою підвищення рівня ефективності та аналізу ринку енергоспоживання, які забезпечують вищий рівень контролю та аналізу, оптимізацію енергоспоживання тощо.

Участь у конференції взяли представники з понад 50 країн.

У рамках конференції Геннадій Зубко провів двосторонні зустрічі з Міністром з питань комунікацій, клімату та довкілля Ірландії Р.Брутоном та заступником Міністра енергетики США М.Менезесом.

Останні новини

Дільнична виборча комісія розпочала роботу | 08 липня, 19:35

5 липня 2019 року Центральна виборча комісія України постановою № 1501 утворила дільничні виборчі комісії з виборів народних депутатів України закордонних виборчих дільниць закордонного виборчого округу на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Eastern Partnership marks 10th Anniversary | 11 червня, 16:00

On 11th June 2019 in Dublin to mark the occasion of the 10th Anniversary of the Eastern Partnership the Department of Foreign Affairs and Trade in association with European Movement Ireland under the auspices of the Romanian Presidency held panel discussions to take stock of current progress as well as consider the Partnership beyond 2020.

Заява Міністерства закордонних справ України щодо наказу Міжнародного трибуналу з морського права | 25 травня, 19:00

Заява Міністерства закордонних справ України щодо наказу Міжнародного трибуналу з морського права про затримання Росією трьох українських військово-морських кораблів та двадцяти чотирьох членів їхніх екіпажів

ВИБОРИ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ | 23 травня, 10:15

Інформуємо, що Президент України підписав Указ «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів», згідно з яким позачергові вибори до Верховної Ради призначено на 21 липня 2019 року.